صفحه اصلیدرباره ما

گچ مروارید خراسان

شرکت تعاونی گچ مروارید خراسان منحصرترین تولید کننده انوع گچ سفید – گچ خاکی – دولومیت کلسینه – آهک صنعتی و ساختمانی در استان خراسان رضوی (نیشابور) در سال ۱۳۷۱ تاسیس گردید

این شرکت با دارا بودن غنی ترین معدن کشور با خلوص بسیار بالا در حال حاضر با ظرفیت تولید روزانه ۱۰۰۰ تن گچ سفید ۳۰۰ تن گچ خاکی و ۱۰۰ تن آهک صنعتی و ساختمانی به فعالیت خود در این عرصه ادامه می دهد.

شرکت گچ مروارید خراسان با بهره گیری از توان علمی و فنی کارشناسان خود توانسته جایگاه ویژه ای در بخش تولید گچ ساختمانی و آهک در منطقه به خود اختصاص دهد.این شرکت بخش عمده ای از نیازهای صنایع فولاد – صنایع سیمان ساختمان و … را تامین می نماید.

ما در شرکت گچ مروارید خراسان بر این باوریم تولیداتی بالاتر از استاندارد فراهم نموده و برآنیم تا بر تکیه بر منابع انسانی کارآمد و توجه به نیاز بازار نام شرکت گچ مروارید خراسان را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های این صنعت ساختمانی در منطقه و ایران زنده نگه داریم . تلاش ما این است که ضمن بهره بردار از فرصتهای موجود همواره کیفیت محصولات و فرآورده های خود را با استاندارد های روز دنیا مطابق سازیم.

به محیط زیست می اندیشیم و مقررات رعایت مربوط به آن را وظیفه خود میدانیم . ما برای نیازها و خواسته های مشتریان ارزش فراوان داراییم و جلب رضایت آنان را اساسی ترین هدف خود می دانیم. همواره به گسترش روحیه کارآفرینی – تحول و ارتباط علمی انضباط سازمانی و مدیریت اخلاقی با تکیه بر مشارکت داوطلبانه کارکنان توسعه کار گروهی معتقد می باشیم